Pasniegtas muzeju nozares gada balvas "Zelta puteklis 2014"

Trešdiena, 27 maijs 2015

Lai sekmētu ilgtspējīgu un kvalitatīvu muzeju nozares attīstību Latvijā, Latvijas Muzeju biedrība organizē konkursu un pasniedz balvu „Zelta puteklis”. Balvas pretendentu apzināšana un balvas pasniegšana ir vērsta uz muzeju pozitīvu publicitāti un sistemātisku muzeju darba izvērtēšanu, ņemot vērā muzeja radīto produktu pieejamību un nozīmi sabiedrībā.

Balvas ieguvējus nosaka konkursa kārtībā, izvērtējot konkursam iesniegtos pieteikumus. Balvu piešķir par izciliem darba rezultātiem Latvijas muzeju nozarē. Balva tiek piešķirta šādās nominācijās:

• gada ieguldījums nacionālo vērtību (krājuma) saglabāšanā;
  • bērniem draudzīgākais muzejs;
  • gada ekspozīcija;
  • gada izstāde;
  • gada publikācija (monogrāfija, filma u.c.);
  • mūžizglītības projekts muzejā;
  •  modernās tehnoloģijas muzejā.

Balvu Novada muzejam  -  Latvijas Muzeju biedrības Gada balva "ZELTA PUTEKLIS 2014" nominācijā "GADA EKSPOZĪCIJA 2014".
Mīļš paldies visiem, kuri strādāja, palīdzēja, atbalstīja, saprata un uzklausīja, "dega" par šo projektu un bija kopā ar mums priekos un bēdās. PALDIES!